DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 13.09.2020 18:16:31 

Sugar Ray -hockey cards-www.hokejovekarty.sk

Top karty z boxů

Boxy tak často neotvírám ,nebo lepé řečeno ne tak často jak bych chtěl   ale pár už jsem jich v životě zkusil a tady najdete ty nelepší kousky co jsem zatím našel.Otvírání boxů a balíčků je něco úžasnýho ten pocit když vytáhnete něco opravdu krásnýho nebo hráče kterýho jste právě chtěly se snad ani nedá slovy popsat.Je to parádní disciplína v našem hoby ale i tady platí dvakrát měř a jednou řež a člověk musí před koupí boxu dobře zvážit co od něj vlastně čeká aby pak nepřevládlo spíš zklamání a frustrace nad nadšenim a radostí z otvírání.Tak na úvod je to vzpomínka na parádní otvíračku staršího boxu od firmy Pacific Exhibit 2004 box zajímavej tím že v každym balíčku můžete najít jednu oversize kartu a dvě oversize jsy v boxu z čehož jedna je tzv. Time Warp karta kde je legenda spolu se současnym hráčem no a já vytáhl asi to nej co šlo posuďte sami .........

 

 


Další karta je z boxu O Canada ve kterym jsem měl tří barevnou jsy- Luke Shenn neti to vyloženě pecka ale určitě dobrej hit z tohodle druhu boxu.

  


Další zajímavá karta je z boxu Pacific Heads Up 2003 kde na mě z jednoho z balíčků vykoukla tahle

parádní insertní karta --Dominik Hašek Etched in Time 1:289 !Je to vlastně ta nejlepší karta co jsem mohl z tohoto boxu vytáhnout takže opravdu velký štestí.

 

 


Další box - Trilogy 2008/09 a myslim si že celkem zajímavá karta ,podpisovka Chrise Druryho tady musím říct že to nebyla ta nejlepší karta z tohoto boxu tou totiž byla karta Alexandra Ovečkina a Niklase Backstroma na 3clr tandem -case hit tuto kartu už bohužel nevlastním takže vám ji tady ukázat nemůžu (výměna ) ale  můžete se pokochat alespoň tou druhou nej kartou co jsem v Trilogy boxu měl.

 


Tak a teď menší změna tuto kartu jsem nevytáhl z boxu ale skusil jsem štestí a koupil dva balíčky ze serie ITG International Ice 06/07 a v jednom z nich byla tahle nádherná jsy karta legendy ruského hokeje Vladimira Krutova takže opět jsem mohl být spokejený,nádherná karta......

 


Další hodně zajímavý box co jsem otvíral byl opět od Pacificu tentokrát 2004 a jednoznačně nej karta byla tato jsy Steva Yzermana ,jinak v boxu bylo spoustu nádherných insertů a i provedení řadových karet je vynikající.

 


Tak a teď pro změnu zase karty naší ELH na novou serii pro sezonu 09/10 jsem se hodně těšil protože k jsy kartám ze sezony 08/09 přibyly i karty s podpisem no a co se nestalo koupil jsem si dva balíčky záhy po tom co se karty dostaly do prodeje a jak fanoušek Litvínova jsem si snad ani přát víc nemohl ......v prvim  balíčku byla karta F.Lukeše s podpisem a ve druhém karta J.Golonky .