DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 13.09.2020 18:16:31 

Sugar Ray -hockey cards-www.hokejovekarty.sk

Arizona Coyotes

NA CESTĚ VZHÚRU - ARIZONA COYOTES

Sky is a limit for us , s takovým managmentem , koučem a s tak talentovanou partou mladíku v sestavě je pro nás limit jenom nebe řekl majitel Coyotes Andrew Barroway , od okamžiku kdy se stal jediným vlastníkem klubu a člověkem který má hlavní slovo a vešekrou pravomoc v rohodování o chodu klubu se změnou názvu na Arizona Coyotes a dívokým obdobím kdy se muselo zajitit splacení dluhů a setrvání klubu v Arizoně jeho samotné přežití , začal stavět tým tak , aby se celá oraganizace  sportovně i finančně vyhrabala  z marastu , získala si přízeň fanoušků nebyla v červených číslech a dosáhla znovu na play off .

Majitel Coyotes Andrew Barroway

Presidentem klubu se stal Steve Patterson , kterého vybral sám majitel klubu Barroway a má v něj obrovskou důvěru , o nemjmaldším GM v lize Johny Chaykovy mluví jako o nejschopnějším v celé NHL , jako generální manažer a president hokejových operací přivedl do klubu vynikajícho , nedoceněného Antiho Raantu z NY Rangers , který je hladový po úspěchu , touží se stát klubovou jedničkou v týmu NHL a hlavně má veškeré předpoklady a talent toho dosáhnout .

Z Rangers přivedl také Dereka Stepana , lídra , pracanta a bojovníka , který má nahradit Shena Doana se kterym už se asi jak jsem vyčetl mezi řádky nepočítá v organizaci Coyotes , která bude sázet už na ty mladší hráče .

Z Chicaga přivedl obránce dalšího nedoceněného borce , který byl ve stínu zvučnějších jmen jako Keith nebo Seebrook , Švéda Hjalmarsona .

Člověk musí jenom smeknout klobouk a dát za pravdu majitely klubu v jeho názoru na GM Chayku , tady jak se řiká neni o čem .

Koučem zvolil ostříleného Ricka Toccheta , kterého maj hráči rádi a jdou za ním , další výborná volba .

Čili v Arizoně se opravdu rýsuje zajímavá skvadra jak lidí v managmentu klubu , tak v samotné hráčské sestavě pro sezonu 17 - 18 .